Navždy nesmrteľný si môžeťe prečítať na blogu Ever1.blog.cz

Březen 2010

Nech hrá vo Vampire Diaires:PMohol by:/

31. března 2010 v 17:54 Novinky
Nepatrí to sem ,ale podla mna tento chlapec by mohol hrať nejakého upíra:POn by bol neodolateľný:PMilujem ho ,komu sa páči nech si pozrie The Covenant-Síly Temna.Je to Steven Strait a hrá v tom filme Caleba:PA inak  dozvedela som sa ,že čoskoro bude v kinách nový film o upíroch a bude sa volať Stmievanie.Bude o tom ako sú ludia prenasledovaný upírmy .Je to skôr hororový žáner:PThe Covenant - the-covenant photo
The Covenant - the-covenant photothe Covenant - the-covenant photoThe Covenant - the-covenant photoThe Covenant - the-covenant photo

Interwiev so Zachom Roerigom

30. března 2010 v 19:59 Rozhovory
Lidé v Mystic Falls - včetně Mattovy sestry Vicki (Kayla Ewell) - umírají vlevo i  vpravo.  Děsí Matta to, že by mohl být kdykoli zabit?
Děláte si srandu? Vždy, když si přečtu scénář, který říká: "Matt vchází do místnosti následován Damonem (Ian Somerhalder)", mám strach. Když jsem četl scénář poprvé, náš producent řekl; "Milujeme vás všechny, ale jsou to Upíří deníky, ne deníky Stefana ani Eleny ani nikoho jiného, takže to máme ve svých rukou." Všichni jsme věděli a víme, že by mohl odejít kdokoli. Chci říct, no tak, všechno je možné, když kolem sebe máte upíry.
Až se Matt dozví, že Vicki je mrtvá, půjde po Stefanovi (Paul Wesley) a Damonovi (Ian Somerhalder)?
Nejsem si jistý, jakým směrem bude hledat, ale vím, že bude hledat tak dlouho, dokud nezjistí, kdo ji zabil. Nemusí to znamenat, že zabodne upírovi kolík do srdce, ale něco udělá. Jen čekám, co se stane v pokračování série. Začalo to zaměřením na Elenu, Stefana a Damona, ale Bonnie (Katerina Graham) a její čarodějnické způsoby se stanou nepostrdatelnou součástí v seriálu; obyvatelé města se budou tajně snažit o hony na upíry, příjde mnoho nových postav a dost jich zůstane.  Jsem stejný nadšenec jako diváci, chci vidět, jak se to bude rozvíjet.
Elena je se Stefanem. A teď Matt vede nepravděpodobný vztah s Caroline (Candice Accola). Uvidíme ho brzy s jinou dívkou?
Matt tady bude pro Elenu pořád a ona pro něj bude pořád dívka "číslo jedna". Ale zároveň, je mu sedmnáct, je na střední škole, takže skutečností je, že se asi objeví s jinou dívkou. Ale uvidíme, jak to scénaristé napíší.
Jako divák, myslíš si, že by spolu Matt a Elena mohli být?
Myslím, že nakonec by to mohlo být zamotané - eventuálně. Měl bych chtít, aby zůstali spolu? Pravděpodobně ne, protože si myslím, je to vždycky víc vzrušující, když nemáte šťastný pár. Boj je nejzábavnější hrát a pak se dívat.
Víme, že miluješ fotbal, stejně jako Matt. Máte i další podobnosti?
Vždycky jsem se trochu přehnaně staral o mladší sestru a holku, jako je Vicki a Elena.
Nejoblíbenější část na hraní Matta?
Většina postav, které jsem v minulosti hrál, se zdáli jako hodní, pěkní kluci, ale ukázalo se, že je to přetvářka a staly se zlými. Myslím, že projednou bych mohl hrát příjemného chlapíka, kterým Matt je.
Kdyby jsi se chtěl stát upírem, byl by jsi špíš jako "badboy" Damon nebo až otravně romantický Stefan?
Mnohem raději bych byl jako Damon, který se neřídí žádnými pravidly. Byla by to mnohem větší zábava. Vlastně jsem četl část Damonovy role. Od začátku jsem věděl, že Damon se bude monumentální součástí série. Pokud se mě ptáte, Ian má nejlepší roli v show.
Do kterého příběhy by jsi šel nejraději: Twilight, True Blood nebo Interview s upírem Anny Rice?
Řekl bych True Blood. Je to zajímavé, protože se tam toho hodně děje.  Opravdu bych nešel do Twilight, ale mé mladší sestřenice jsou do toho zažrané. A nečetl jse žádný román Anny Rice.
Ve Friday Night Lights (Světla páteční noci) jsi byl kovboj. Co myslíš, že sis z této role odnesl?
Obsazení se vážně skvěle sešlo, všichni jsme si kryli záda. Takže jsem si odnesl asi to kamarádství. Je to zkušenost, na kterou se nezapomíná.
Jaká přídavná jména by jsi použil pro popis sám sebe?
Můžu znít jako příjemný chlapík nebo nafoukaný blbec.
Jaké je tvé životní motto?
Jedno, které bych chtěl používat častěji zní "Udělej to teď, ne později.".  Neměl bych chodit pořád pozdě - jako na tento rozhovor!
Jídlo, které vaříš nejraději?
Vepřové žebírka.  S celým castem jsme si je celé léto dělávali na grilu.
S jakou celebritou by jsi rád sledoval Super Bowl?
S Jackem Nicholsonem. Nevím, jestli má rád fotbal, ale dostal by se do toho.
Kdyby jsi šel do televizní reality show, která by to byla?
To by byl konec mé kariéry!  Řekl bych, že asi Survivor, to by bylo intenzivní, nebo Bear Grylls' by mohlo být super! Můžete se mě zeptat, jestli rád chodím ven?
Co bys hledal, pokud jde o ženy?
Hledám holku, která stojí nohama na zemi, které mohou ocenit dobrý pár bot.

Zdroj:www.Vampire Diaries.cz


Icons A Few good men

29. března 2010 v 14:03 Icons
Vampire Diaries <3 - the-vampire-diaries iconVampire Diaries <3 - the-vampire-diaries iconVampire Diaries <3 - the-vampire-diaries iconVampire Diaries <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries icon♥ TVD ♥ - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries iconTVD <3 - the-vampire-diaries icon♥ TVD ♥ - the-vampire-diaries icon♥ TVD ♥ - the-vampire-diaries icon


Nová promo fotka

29. března 2010 v 13:58 Galeria
The Vampire Diaries - Photoshoot (HQ) - the-vampire-diaries photo

Interwiev Sarah Canning

29. března 2010 v 13:51 Rozhovory
Nyní Jenna nemá o upírech ani tušení. Dozví se o všech těchto tajemstvích brzy?
Myslím si, že Jenna je pořád blíž poznání, že v Mystic Falls není všechno tak, jak se zdá. Je vnímavá. Přestože je její život velmi hektický, uvědomuje si, že jak její neteř tak i synovec mají co dočinění s tím, co se v jejich životech děje. Ráda bych viděla, jak by se vypořádala s tím, že Elena a Jeremy chodí po škole ven s upíry a čarodějnicemi.
Je něco, co závidíš upírům?
Myslím, že by bylo zatraceně dobré hrát upíra. Pro mě je nejzajímavější, že lidé, jež byli přeměněni na upíry, se s tím vypořádávají odlišně. Jsou volatilní, spravedliví, potměšilí? Bylo by zajímavé vidět, jak by se vypořádala s nadpřirozenou stránkou věci Jenna.
Řekneš nám více o tajemství, které Jenna tají o adopci Eleny (Nina Dobrev)?
Jenna je definitivně ve fázi, kterou nečekala. Mluví s Elenou o věcech, které před Elenou tajila sedmnáct let. To bude mít samozřejmě určité důsledky, a vyplývá z toho mnoho nových zvratů.  Pokud jde o Elenu a Jeremyho (Steven R. McQueen), myslím, že se jim během několika příštích epizod nabídnou různé rozhodnutí.
Je jasné, že Jenna "balí" Alarica. Bude to vést ke vztahu?
Mezi Jennou a Alaricem byla velká chemie hned od začátku, ale diváci nyní vědí, že jeho žena záhadně zemřela. To vytváří konflikty s jeho postavou. I nadále mezi nimi uvidíme rozvíjející se vztah, ale občas narazí.
Všichni jsme měli možnost Matta vidět ve filmu "Pravá blondýnka". Jaký je, když kamery neběží?
S Mattem je velmi zábavné pracovat, je to celkem trdlo s velkým srdcem. Máme stejný smysl pro humor a celou dobu, co jsme na place mě rozesmívá.
Kdyby sis musela vybrat mezi příjemným klukem Mattem (Zach Roerig), ztrýzněnou duší Stefana (Paul Wesley) nebo ďábelským Damonem (Ian Somerhalder), koho by sis vybrala?
Ve skutečnosti bych šla po chlapovi, který má dobrou duši, ale je zároveň vtipný a odvážný. A musel by být schopný držet mě na nohou a vyzívat mě. Nezní to jako mix Matta, Stefana a Damona?
Co s herci společně děláte, když nenatáčíte?
Rádi spolu chodíme ven, ale to jen na určité akce. Například jsme všichni letěli do  Las Vegas na oslavu Nininých 21. narozenin! Ale když jste tady v Atlantě, většinou chodíme na večeře a hrajeme pólo. Loni v létě jsme trávili hodně času u jezera nebo lyžovali. Všichni máme rádi dobrodružství.
Jsi na pokoji s Ninou! Wow!
Nina je vážně skvělá spolubydlící. Máme vlastní koupelny, takže nikdy není problém, že by jedna z nás chtěla ve sprše zůstat déle. A obě rády podnikáme výlety kdykoli máme čas, o všechno se dělíme… Obě jsme velmi nenáročné. Navzájem se snažíme pomáhat si zůstat zdravé, ale já většinou ustoupím a přinesu do bytu čokoládu.
Jaká přídavná jména by jsi použila na popis samy sebe?
Řízená, romantická, kreativní, emocionální, zvědavá, tvrdohlavá.
Co by se mělo dít na tvém vysněném rande?
Nikdy jsem nebyla v Evropě, takže bych si přála, aby se odehrávalo ve Francii, Itálii nebo ve Španělsku. Miluji muzea a umělecké galerie, takže bychom jednu prozkoumali, šli na dlouhou procházku a udělali spoustu fotografií, seděli venku pod hvězdami s desertem, o kterém si v Americe můžeme nechat jen snít.
S kým by jsi chtěla ztroskotat na pustém ostrově?
Ráda bych tam byla s Meryl Streep. Řekla bych, "Nauč mě!".

Zdroj:www.vampire-diaries.cz

Malese Jow v Bratz

29. března 2010 v 12:55 Galeria

Malese Jow ako Disney Star

29. března 2010 v 12:53 Galeria
Malese je Disney star ako Demi Lovato alebo Miley Cyrus,preto ju môžeme často vidieť v spoločnosti jej známejších kolegov.

nickmalese.jpg


Malese a Nick Jonas

29. března 2010 v 12:45 Galeria