Navždy nesmrteľný si môžeťe prečítať na blogu Ever1.blog.cz

Duben 2010

Rozhovor s Ianom Somerhalderom

27. dubna 2010 v 20:05 Rozhovory
IAN SOMERHALDER, HVĚZDA 'THE VAMPIRE DIARIES', MÍŘÍ NA VRCHOL

Herec mluví o první sérii, co očekávat od TVD předtím, než to všechno skončí, a dokonce přijal rýpnutí od rivala TWILIGHT

Konec první série VAMPIRE DIARIES je téměř na nás, takže jsme my tady na iF Magazine mysleli, že je ideální čas si promluvit s jednou z mladých hvězd, s Ianem Somerhalderem. Damon je jeho jméno a být bastard je jeho hra. Cynický bratr hlavního muže Stefana (Paul Wesley)., Damon získá všechnu zábavu v show tím, že prostě je své špatné já. Tady je, co musel říct o první sérii CW hit show, co očekávat a malý úder od TWILIGHT.

iF MAGAZINE: Co bylo největším převapením v zážitku s VAMPIRE DIARIES?

IAN SOMERHALDER: Celý tento zážitek je překvapením. Je to jako s tajemstvím, které jsme neměli nikomu neřekli a doufali jsme, že by se jim to líbilo, stejně jako nám. A zatím se jim to líbí! Dokud se lidé nepřestávají dívat! Celý zážitek je ohromující. Tahle skupina lidí, naše parta, je ta nejfenomenálnější jakou jsem v celé své kariéře potkal. A tihle herci, já je miluju a zbožňuju. Máme blast (výbuch, ale to se tam moc nehodí, takže něco podobného). Chovám k nim veliký respekt. Májí úžasné dovednosti. Nejlepší.

iF: Budou lidé, kteří četli knihy THE VAMPIRE DIARIES, vědět, co přijde, nebo jdete jiným směrem?

SOMERHALDER: Trochu jsme odbočili. Ne trochu, hodně. A je to nutné z produkčním důvodů. Tohle není film. Tohle je show, která se bude vyvíjet a my se budeme vyvíjet s postavami a na vlastní oči uvidíme snad každou z těch holek polonahou. Je to pro diváky. Chci, aby publikum bylo spokojeno.

iF: Zdá se, že vy a Paul Wesley máte na obrazovce vztah. Bylo to tak od začátku?

SOMERHALDER: Milujeme jeden druhého. Jsme jako bratři. Podobně se oblékáme. Je to trochu děsivé. Ale máme skvělý vztah. Tou věcí je uvědomit si toto: Mohl bych to dělat s nějkým jiným...Paul je tak neobyčejně talentovaný herec a je to můj dobrý přítel a mohli bychom to dělat s někým jiným a máme štěstí. Pracovali jsme opravdu tvrdě, abychom dostali tyto role a nadále budeme pracovat ještě tvrději, abychom si je udrželi.

iF: Damon a Stefan mají společnou historii a Damon často vytáhne některé pobuřující dovádění. Co myslíte, že je Damonovou motivací pro jeho chování?

SOMERHALDER: Láska. Láska a osamělost vůči jeho bratrovi a chbí mu jeho holka jeho bratr. Damon je osamělý bastard. Představte si být tak starý.


iF: Jste inspirován jinými upíry jako je Kiefer Sutherland z THE LOST BOYS?

SOMERHALDER: Byl jsem posedlý THE LOST BOYS. Opravdu je jeden z mých oblíbených filmů SHADOW OF THE VAMPIRE, protože to nebyla tak zromantizovaná, fyzikální, smyslově krásná věc. Bylo to takové, jak jsem si upíry vždycky představoval. V tomto filmu skoro cítíte, jaké by to bylo být chlad a smrt. Willem Dafoe je na jiné planetě, pokud jde o to jak je talentovaný.

iF: Viděl jste někdy některý z filmů TWILIGHT?

SOMERHALDER: Neviděl jsem film TWILIGHT, ani jeden. Nechtěl jsem dělat srovnávání. A nikdy jsem nečetl ani jednu z knih. Takže odpověď na vaši otázku, nebudu se na ně dívat. Možná budu jedním z mála lidí, kteří je neuvidí.

iF: Dějová linie je podobná, ale show se zdá být velmi odlišná.

SOMERHALDER: Jsou tam některé společné jmenovatele, ale má to svou vlastní osobnost. (Tvůrci) Kevin (Williamson), Julie (Plec) a všichni pracovali velmi tvrdě, aby toho dosáhli. Je to živá, dýchající, rozvíjející se show, je sama sebou.

Zdroj:www.upirske-denniky.blog.cz

Vampire Diaries v našich časopisoch!

27. dubna 2010 v 19:59 Novinky
Takže dnes som bola v Tescu  medzi časopismi a zistila som ,že Vampire diaries je teraz v mnohých časopisoch!Napr. v Kamarátovi je teraz príloha o upíroch a je tam aj dvojstrana o hercoch z Vampires Diaires a  o celom seriály.Alebo napr. aj v českom Cosmopolitane  je Nina Dobrev na titulke a rozhovor vnútri + plagát Iana a Paula!Plagát Paula je aj v slovenskom IN-ku a ešte v českom Popcorne!

 takto vyzerá titulka cz Cosmopolitanu!
 aj v kamarátovi hľadajte Vampire Diaires!(tento obal je starý)
(Starý obal)Na novom je Lady Gaga!
(starý obal) na novom som si nevšimla čo je!18.-19 epzoda na stiahnutie!

25. dubna 2010 v 12:42

1x18 - Under Control

Kód:
http://share-rapid.com/stahuj/1059311/the-vampire-diaries-s01e18-hdtv-xvid-2hd.rar

Cz Titulky:

Kód:
http://share-rapid.com/stahuj/1059590/the-vampire-diaries-s01e18-hdtv-xvid-2hd.srt

19.Epizoda-


Czshare

Kód:
http://czshare.com/1278095/l61_/the.vampire.diaries.s01e19.repack.hdtv.xvid_2hd.avi


Hellshare

Kód:
http://download.hellshare.sk/the-vampire-diaries-s01e19-repack-hdtv-xvid-2hd.avi/1229372


Upnito

Kód:
http://www.upnito.sk/subor/d166bf72aa1e98588065d0edd4a50178.html


Rapidshare

Kód:
http://rapidshare.com/files/379074081/the.vampire.diaries.s01e19.repack.hdtv.xvid-2hd.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/379079332/the.vampire.diaries.s01e19.repack.hdtv.xvid-2hd.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/379092255/the.vampire.diaries.s01e19.repack.hdtv.xvid-2hd.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/379096841/the.vampire.diaries.s01e19.repack.hdtv.xvid-2hd.part4.rar 

Kód:
http://rapidshare.com/files/379467279/the.vampire.diaries.S01E19.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/379444466/the.vampire.diaries.S01E19.part2.rar

Titulky SK pribalené.
Founder’s Day

25. dubna 2010 v 12:35 Epizody season 1
Obsah dílu:
DEN ZAKLADATELŮ SE PROMĚNÍ V SMRTÍCÍ - Den Zakladatelů konečně nadešel a všichni jsou na poslední chvíli zaneprázdněni přípravami plováků a ohňostrojů. Stefanovi je nepříjemný nový Damonův přístup k Eleně, ale Elena je více zaneprázdněna napravováním jejího vztahu s Jeremym. Jeremy se strachuje o Annu, ale není si jistý, že je v jejích nejnovějších plánech pro budoucnost. Ačkoli si Caroline užívá den jako Královna oslavy, rovněž se snaží pomoci Mattovi a Tylerovi dostat jejich přátelství do starých kolejí. Nakonec, i když by bylo nejlepší, aby ho Damon s Alaricem zastavili, Jonathan Gilbert stanoví plán v podnětu, který zakončí Den Zakladatelů chaosem, zničením a smrtí.
Zdroj: www.Vampire Diaries.cz
Ian a Paul

25. dubna 2010 v 12:23 Galeria
Ian & Paul - the-vampire-diaries photo