Navždy nesmrteľný si môžeťe prečítať na blogu Ever1.blog.cz

Prosinec 2010V rukách nepriateľa (In enemy Hands)

26. prosince 2010 v 12:08


V rukách nepriateľa ( In Enemy Hands)Posádka lodi Swordfish se po měsících tuhých bojů vrací domů. Bohužel zkříží cestu neměcké ponorce U-429. Malá skupinka amerických námořníků, která přežila střet s jejími torpédy, byla zajata. A to je jen začátek. Plovoucí rakev plná lidí z opačných stran barikád jde pomalu ke dnu a strašák pomalé smrti udušením nutí všechny táhnout za jeden provaz. Může se však člověk, ve snaze zachránit si vlastní život, spojit se svým úhlavním nepřítelem?Obrázok z filmu:

Pravidlá vášne (The Rule of Atraction)

26. prosince 2010 v 12:02Pravidlá vášne (The Rules of Atraction)-Polovina 80. let, Camden College, Nová Anglie. Chladnokrevný cynik Sean Bateman (James Van Der Beek) navenek působí jako mladík ze slušné, zazobané rodiny, ve skutečnosti však prodává drogy celé univerzitě a spí přibližně s polovinou její dívčí populace. Avšak - stejně jako všichni kolem - touží jenom po spolužačce Lauren Hyndeové (Shannyn Sossamon), která se rozhodla zachovat věrnost svému povrchnímu příteli Victorovi (Kip Pardue), i když by nepohrdla ani bisexuálním Paulem. Paul ovšem nedá dopustit na Seana, zatímco Victor nejvíc touží po penězích a snad i po Laře (Jessica Biel), která by si ráda podmanila Lauren. Naštěstí je tady ještě drogový dealer Rupert, který má jen jedinou lásku: peníze. Semestr mejdanů, podrazů a zvráceností je v plném proudu a vypadá to, že vztahy Seana a jeho kamarádů se ještě pořádně zapletou.

Satirický pohled na milostný mnohoúhelník prosycený drogami, chtíčem a zkažeností natočil Roger Avary, známý jako režisér černé komedie Zabít Zoe a osvědčený spolupracovník Quentina Tarantina - spolu s nímž získal Oscara za scénář kultovního morytátu Pulp Fiction - historky z podsvětí. Film byl natočen podle stejnojmenného románového bestselleru Breta Eastona Ellise - spisovatele, který před třemi lety inspiroval divácky mimořádně úspěšný thriller Americké psycho.  Trailer

Changing Hearts

26. prosince 2010 v 11:58
Changing Hearts (Promeny v srdcích)-Tento film je příběhem dvou žen bojujících s rakovinou. Jedna je v nejlepších letech, druhá na sklonku svého života. Tyto dvě ženy stojí tváří v tvář své největší životní výzvě v období, kdy přichází smrt. Žijí ve stejném městě, mají podobný výstřední charakter a s lidmi, kteří je milují, je spojuje tato neocenitelná životní zkouška. 

Drama / Komedie 
USA, 2002, 92 min


Režie:
Martin Guigui
Hrají: Lauren HollyFaye DunawayIan SomerhalderTom SkerrittRita Coolidge


Video s Ianom:PLife as a House (Dom života) TV film

26. prosince 2010 v 11:41


Life as a House (Dom života)-Architekt George Monroe si po léta hýčká jeden z velkých amerických snů chce si postavit vlastní dům na útesu nad mořem. Jenže jeho realizaci neustále odkládá a postupem času se zdá, že jej nikdy nedokáže uskutečnit - jeho manželství končí rozvodem, rodina se od něho odvrací, ztrácí přátele a nakonec i sám sebe. A tak mu nezbývá, než se na onen útes skutečně uchýlit a začít se stavbou. Jeho sousedé si myslí, že se zbláznil, jeho dospívající syn pro tátu nehodlá hnout prstem a bývalá žena, která kdysi dům snů chtěla, se mu citově zcela vzdálila. George začíná úplně sám, ale postupně se k němu přidává parta nadšenců a to, co původně bylo jen nesplněný Monroeův sen, se pro všechny stane něčím mnohem silnějším.Video s Ianom:P


Trailer


Šťastné a veselé:P

24. prosince 2010 v 16:08 Novinky

Prajem  Vám všetkým pokojné prežitie sviatkov,veľa zdravia,šťastia,lásky ,peňazí a hlavne darčekov:P
Kat pomáhala bezdomovcom

23. prosince 2010 v 16:14 Galeria
Kat Graham/LA Mission & Anne Douglas Center's Thanksgiving For The Homeless - the-vampire-diaries photo

Kat Graham sa podieľala na pomoci bezdomovcom na Vďakyvzdanie.

Viacej fotiek v článku:P